fbpx

Přihláška a co je potřeba před odjezdem

Jaký je postup pro závazné přihlášení dítěte?

Prvním krokem je vyplnění přihlášky Outward Bound Camp pomocí online formuláře. Po odeslání přihlášky obdržíte na váš email potvrzující email s dalšími instrukcemi. Přihlášku můžete považovat za závaznou po provedení platby za Outward Bound Camp na účet číslo: 2301833056 / 2010 s VS, který vám přijde v potvrzujícím emailu.

Cena kepmu je 7900 Kč (platná pro rok 2024 za jedno dítě).

Platbu je nutno provést do 7 dnů od obdržení potvrzujícího emailu, právě po tuto dobu bude místo na Outward Bound Camp pro vaše dítě rezervované.

  • Informace o nutných dokumentech – zdravotní prohlášení, potvrzení o bezinfekčnosti, průkaz zdravotní pojišťovny atd. dostanete včas emailem.

Co zahrnuje cena?

V ceně je zahrnut pronájem prostor, stravování – 5x denně, ubytování, pojištění, náklady na materiálové a programové překvapení, technické a bezpečnostní zajištění po celou dobu trvání akce, personální zabezpečení, dárek.

Co cena nezahrnuje?

Dopravu na místo a zpět, pojištění storna.

Vystavíte nám potvrzení o platbě?

Ano, samozřejmě. Pakliže potřebujete pro Vašeho zaměstnavatele nebo pojišťovnu (či jiné účely) potvrzení o úhradě Outward Bound Camp, potvrzení vám samozřejmě vystavíme. Pokud máte formulář, vyplněný nám ho prosím pošlete emailem.

Kde najdu informace k odjezdu a seznam potřebných věcí?

Podrobné informace ke každému Outward Bound Camp obdržíte v červnu.

Jaké dokumenty je třeba vyřídit před odjezdem?

  • Posudek lékaře o zdravotním stavu dítěte – kdykoliv předem, však ne starší než 2 roky v době konání Outward Bound Camp
  • Potvrzení o bezinfekčnosti – v den zahájení Outward Bound Camp
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny – dítě má s sebou

Praktické informace k pobytu

Jak moc bude Outward Bound Camp náročný?

Bude náročný tak akorát. Přijdou výzvy, ale nemusíte se bát.

Mohou rodiče navštívit své dítě v průběhu konání?

S touto možností nepočítáme. Můžete nás sledovat na sociálních sítích, kam budeme na náš profil pravidelně dávat fotky a videa přímo z každodenního dění.

V kolik bude večerka?

Večerka je přizpůsobena věku dětí, běžně ve 22.00 hod.

Potřebuji s sebou spacák, karimatku, ešus?

Ano, karimatka se bude hodit (ne nafukovací), spacák určitě a ešus, miska, hrnek a příbor také. Vše, co bude potřeba mít s sebou, se dozvíte v informativním emailu.

Zdravotní omezení

Dítě je vegetarián, má dietu nebo alergii, lze to řešit?

Vaření na je v naší režii, máme výborné a zkušené kuchaře, a přímo děti se budou na přípravě jídla také podílet. Vyhovíme vegetariánům i jedlíkům masa. V přihlášce se na dietní omezení ptáme, bezlepková, diabetická, bezlaktózová či vegetariánská/veganská strava není problém. Vyjdeme také maximálně vstříc dalším požadavkům ohledně potravinových alergií a případných diet. Je ale třeba, abyste tyto požadavky vašich dětí s námi dopředu konzultovali.

Co individuální zdravotní omezení, je to problém?

Individuální zdravotní problémy (ne infekční) nejsou překážkou účasti, potřebujeme o nich ale vědět, abychom všem účastníkům zajistili bezpečí a mohli případně přizpůsobit program či stravu.  Každý Outward Bound Camp má svého zdravotníka, který je po celou dobu přítomen. Předem vás požádáme o vyplnění tzv. zdravotního prohlášení.

Nenašli jste, co hledáte? Kontaktujte nás. Rádi vám pomůžeme.

[Odesláním tohoto formuláře souhlasíš s použitím tvých výše uvedených údajů dle Zásad ochrany osobních údajů.]